I

I

I

I

I

I

I

V oblasti video tvorby kompletné služby od napísania scenára až po vytvorenie vysielacích kópií v systémoch HDV, BETACAM SP, DVCAM, DV a vo formátoch 16:9 a 4:3. Pre zákazníkov vytvoríme DVD s farebnou potlačou a s plnofarebným obalom. Dodáme ľubovoľné množstvo kópií zabalených v priesvitnej fólii.

Tam, kde si to téma vyžaduje, využívame najrôznejšie špeciálne techniky záznamu napr. časozberné snímanie, letecké zábery, používanie steadicamu, kamerového žeriavu a pod. Video a audio postprodukciu realizujeme na digitálnom strihovom pracovisku, ktoré spĺňa vysoké nároky na profesionálnu výrobu. Pracovisko je doplnené o vybavenie na tvorbu grafiky, trikových animácií a digitálne spracovanie zvuku. Komentáre k filmom pre nás nahovárajú profesionální spíkri a herci.

Komentáre k cudzojazyčným verziám nahovárajú zahraniční profesionální spíkri. Pri realizácií prekladov spolupracujeme s renomovanými prekladateľskými agentúrami. Firma má zakúpené práva k banke hudobných podkladov, atmosfér a ruchov. Táto skutočnosť je pre zákazníka veľkou výhodou. Za používanie tejto podkladovej hudby na rôznych fórach, ako sú výstavy, verejné projekcie a televízne vysielanie, nemusí zákazník platiť už žiadne poplatky.

Od roku 2006 väčšinu videofilmov primárne spracovávame v HD kvalite, vo vysokom rozlíšení 1280x720P a vo formáte 16:9. Výsledkom sú kvalitné originály, z ktorých sa dajú vytvoriť matrice pre rôzne vysielacie formáty a normy.

Multimediálne prezentácie na CD a DVD nosičoch realizujeme v najrôznejších podobách s využitím textov, grafiky, fotografií, animácií a videofilmov. Okrem prezentácie firmy ponúkame vytvorenie napr. video katalógu sortimentu výrobkov a služieb. Vhodnou kombináciou rôznych médií a výrazových prostriedkov predstavíme konkrétny výrobok, jeho parametre, návod na použitie, údržbu a pod.

Authoring DVD - od koncepcie riešenia DVD titulu, cez animovanú zvučku, nápadito riešené menu až po grafické dotvorenie celého DVD titulu.

Ponúkame

© 2004 - 2012 DONA MULTIMEDIA, Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené. Design Agrafik s.r.o.